predsa obyč ľudia

Autor: Ema Kráľovičová | 20.4.2013 o 16:28 | (upravené 21.4.2013 o 14:47) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  115x

Po uliciach chodia oblečené veľmi sporo, pery prekryté neprirodzenou farbou líčidiel + krivé zuby? Žeby slovenský stereotyp? Či vo vlakoch, autobusoch, na lavičkách v mestskom parku polo ležiaci polo sediaci muži (aj ženy) v stredných rokoch s tvárou opojenou alkoholom? Čistý obraz slovenského ľudu.

Romantické prechádzky nehrozia. Takisto aj v noci osamotené dievčence na ceste domov. Príjemný vánok  po príchode vlakom do tejto malebnej krajinky je len preludom. Prečo? Proste Slovensko.

Sledovanie ľudí je možno neetické, nepríjemné, ale vskutku zaujímavé. Pozreli ste sa niekedy pozorne na to pätnásťročné dievča, ktoré sedí oproti vám v električke? Ak nie, tak ste si nevšimli jej doslova "prehnité" žlté zuby, v dnešnej dobe dosť moderný jav, či jej presvitajúce spodné prádielko so sloním vzorom spod priesvitných bielych legín (ktoré by si neobliekla nejedna žena v stredných rokoch s postavou ako z mládeži neprístupného časopisu). A ten pán čo sedí vedľa nej? Presne ten čo ju drží za to chudunké biele stehienko, koľko môže mať, 30? Nie, to určite nie! Pedofília je v tomto štáte predsa zakázaná.

Celé osadenstvo rannej eliny je nahrnuté do prednej časti. Zasa. Pootvárané všetky okná no ten puch znášajúci sa medzi vami je neúnosný. Ešte, že toho chudáka opitého, okakaného, pogrckaného bezdomovca pán vodič tak veľkoryso strpý a ujovia kontrolórovia ho ignorujú. Ale mamička s dvomi pojašenými detičkami dostáva pokutu priamo pred vami, musí si vystúpiť, spolu s tromi veľkými chlapcami zájsť do najbližšieho bankomatu (veď čo iné by mali mať na práci?) a poslušne im odovzdať peniaze za obe deti.

Cestujete vlakom? Tak vitajte v klube. Aj vy tak zbožňujete ten zápach močovky tiahnuci sa celou stanicou, všakže? Preplnenou halou sa vznášajú stovky hlasov školou povinných pubertiakov cestujúcich domov, všade cítiť cigaretový zápach, ktorý vadí už samotnému fajčiarovi. S nádejou sa poberáte k nástupišťu, do vlaku, mysliac si, že si sadnete do klimatizovaného čistého vozňa ponášajúceho sa na prvú triedu. Nemilé prekvapenie zažívate keď nastupujete do plného vozňa z čias vašej nebohej babičky, a aj keď si sadnete k celkom milej staršej pan,i tak vás stále prenasleduje ten pretrvávajúci slovenský smrad.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.


Už ste čítali?